15 Nisan 2016

Turkcell Ücretli Uygulama İptali!

14/04/2016 tarihinde telefonuma Turkcell'den bildirim şeklinde SMS şeklinde olmayan bir mesaj geldi. İçeriğini okumadan ''tamam" a basıp geçtim. Anında müşteri temsilcisini arayıp bunun iptalini istedim. İptal edilmesine rağmen aylık 14 TL'lik bu servis ücretini bir defada olsa ödemem gerektiği söylendi. Kullanmadığım ve anında müşteri temsilcisine belirttiğim gibi normal bir şekilde abone yapılmadığım bu uygulamanın ücretinin iadesini talep ediyorum.

Nihat 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 16.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize GollerCepte servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön