Turkcell Ücretini Ödediğim İnternet Paketimi İptal Etti Ve Param İade Edilmedi!

Alican G. |

25 şubat 2013 tarihinde Turkcell kendi sitesinden adıma kayıtlı kredi kartım ile 9tl karşılığında 250mb internet paketini hattıma tanımladım. 12:07 onay mesaj geldi paketi kullanmaya başladım. Daha sonra aynı gün içinde paketimi kullanamadığımı farkettim ve 532 arayarak müşteri temsilcisi ile görüştüm.

Bana bu paketin iptal olduğunu ve artık kullanılmadığını o yüzden iptal edildiğini söyledi. Turkcell kredi kartımdan 9tl ödeme aldığı halde paketin artık kullanmadığını söyleyerek paketimi iptal etmesi de ne demek? 9tl geri iade edilmedi. Ücretini ödediğim paketimi kafalarına göre iptal ettiler.Lütfen bu durumu biran önce çözsünler.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife İptal Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  12:05

  Müşterimizi 27.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Şubat
  16:23

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.