11 Aralık 2013

Turkcell Ücretini Aldığı Hizmeti Vermiyor!

2011'de adıma sahte kimlik çıkarılmış ve bu kimlikle benim adıma borçlanılmıştır. Bankalar ve Turkcell dışındaki operatörler gönderdiğim belgelere istinaden benden herhangi bir ödeme talebinde bulunmamıştır. Turkcell ise bana icra davası açtı ama herhangi bir sonuç elde edemedi. Buna rağmen benim adıma çıkarılan hattın borcu için kullanmakta olduğum hattın parasını ödememe rağmen data/gprs hizmetini kestiler.

Çözüm merkezine bildirdiğim halde 45 gündür hala olayı çözmediler ve 20 kere ara bilgilendirme yapılmasını istediğim halde hiçbir geri dönüş olmadı. Umarım çözüm merkezindekiler bu olayı hiç bir zaman çözemezler.

Zeynel 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön