24 Haziran 2015

Turkcell Ücret İadesi Peyderpey Yapıldı!

Temmuz 2014'te faturamın kabarık gelmesi üzerine itiraz ettim. Haklılığım kabul edildi. Parayı direkt ödemek yerine, her ay gelen fatura ücretinden kesileceği söylendi. Devam eden aylarda faturadan peyderpey kesildi. Mart 2015'te telefon numaramı başka bir operatöre taşıdım. Telefonla ve mail ortamında bildirmeme rağmen geriye kalan 108 TL civarı bir parayı alamadım. Bu konuda desteğinizi bekliyorum.

Fahri 58 Okunma

Cevaplar

 • Fahri08 Temmuz 2015

  Halen mağduriyetimi gidecek somut bir adım atılmadı. Müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacaklar anlamıyorum!

 • Fahri24 Haziran 2015

  Şikayetimle ilgili firma yetkilisi aramasına rağmen, alacağım olan parayı ödemiyorlar. Başka bir operatöre geçmemi mazeret gösteriyorlar. Hakkım olan bu paranın ödenmesini talep ediyorum. Desteğiniz için teşekkür ederim.

 • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 24.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.h[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön