27 Nisan 2016

Turkcell Ücret Bilgisi Gelmeden Fatura Fazla Alınması..

Kullanmış olduğum 0539***0 77 no.lu hatla alakalı 26.04.2016 saat 21:50 civarında müşteri temsilcisi E*** hanımla görüştüm ve faturam hakkında talep oluşturmasını istedim fakat yardımcı olamayacağını söyledi.

Fakat başka müşteri temsilcisi aynı işlemi yaptı. Turkcell'e yakışmayan bir davranış. Aynı zamanda haberim olmadan faturam fazla gelmiş Hiçbir ücret bilgisi gelmeden nasıl faturam fazla gelir. Hiç hoşnut değilim bu durumdan. Hattımı başka operatöre taşıyacağım.

İsmail 61 Okunma

Cevaplar

  • İsmail28 Nisan 2016

    Problemim hala çözülmedi. Aradık ulaşamadık demek çözüm değil. Borcumuz oldumu başka numaramızı bulup ulaşabiliyorsunuz. Diğer numaramdan ulaşabilirsiniz. 0532.olan numaramdan.

  • Turkcell Temsilcisi28 Nisan 2016

    Müşterimizi 28.04.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön