24 Ağustos 2013

Turkcell Twitter Yarışması!

Turkcell'in cumacandır kampanyasında bu hafta yine sorun yaşadım. Saatlerce bekledik, ürün fiyatı sıfır olunca kodu alıp yolladık fakat şöyle farklı bir uyarı geldi. Ürün tutarı sıfır olunca yollayın. Madem ürün fiyatı sıfır olmadı da biz kodu nasıl aldık? Bu hata yüzünden saatlerimizi harcadık ve sonuç sıfır. Benden sonra gönderenlerin kazandığı bir yarışmada ilk 50 ifadesini neden kullanıyorsunuz?

Sibel 37 Okunma

Cevaplar

 • Sibel 14 Nisan 2014

  kesinlikle yetersiz.

 • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cuma candır kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Sibel 27 Ağustos 2013

  hiç memnun değilim.geri dönüş bile yapıldı sayılmaz

 • Sibel 27 Ağustos 2013

  henüz firmadan bir ciddi bir dönüş olmadı gelen cevap Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. ve henüz aranmadım bile.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön