21 Şubat 2015

Turkcell TV'den Film İzleyemiyorum Güncelleme Sorunu Var.

Benim şikayetim Turkcell'de yetkililere
gün geçtikçe teknoloji ilerliyor ama Turkcell yerinde sarmaya devam ediyor. Telefonlar Android 5 geçeli 3 ay oldu fakat Turkcell TV'de film izlenmiyor hata kodu 107009 veriyor. İnternetten araştırdım güncelleme sorunu diyor. Bu sorun ne zaman bitecek bu konu hakkında müşteri temsilcileri bile bilmiyor bu sorunun acilen giderilmesi lazım.

Yusuf 4.876 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 26.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell Tv Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi21 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön