Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

TV Plus Fazladan Abonelik Ücreti Alıyor

Alihan
18 Haziran 17:46
194

17.06.2024 tarihinde TV Plus üyeliğim biteceği için yenileme işlemi öncesi araştırma yaptım. TV Plus sayfasında 'aboneliklerim' kısmında 59.99/ay şeklinde bilgi görüntüledim. Sonrasında Turkcell uygulamasında faturalı hattıma özel 'ilk ay ücretsiz diğer aylar 49.99' şeklinde bir TV Plus kampanyası gördüm. Daha avantajlı olduğu için bu paketi seçtim ve üyeliğim yeniledim. Tekrar TV Plus 'aboneliklerim' kısmına baktığımda önceki aboneliğimin de durduğunu fakat herhangi bir silme veya iptal işlemi yapamadığımı fark ettim. Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde yalnızca yeni yaptığım aboneliği görüntüleyebildiklerini söylediler. "Aynı numara üzerine iki tane aynı TV Plus paketi olmaz herhalde? " diye sorduğumda "Evet haklısınız" şeklinde cevap aldım. Şimdi banka hesabımı kontrol ettiğimden 719,88 tutarında bir ücret kesildiğini gördüm. Bu ücretin acilen iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Böyle bir saçmalık olamaz.

TV Plus Fazladan Abonelik Ücreti Alıyor
TV Plus Fazladan Abonelik Ücreti Alıyor
18 Haziran 17:46 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, TV+

19 Haziran 08:05

Merhaba Alihan Bey, Müşteri hizmetlerimize ilettiğiniz talebinizi titizlikle takip ediyoruz. Sonuçlandığında ekiplerimiz tarafından bilgi verilecektir. Her türlü bilgi ve yardım talebiniz için Turkcell uygulamasını kullanabilirsiniz. http://turkcell.li/indir Saygılarımızla, TV+

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Turkcell Premium TV Plus

Ayse
19 Temmuz 03:05
200
"Konuyla alakalı sorunlar çok düzgün anlayışlı ve sabırlı bir şekilde tarafıma iletildi ve çözüme ulaştı. Müşteri temsilcisinin ilgisi için teşekkür ediyorum."

Turkcell TV+ Superonline Ücret İadesi Başvurusu

Ali
15 Temmuz 07:33
320
Turkcell TV+ Superonline Ücret İadesi Başvurusu

Turkcell TV+ Program Tekrarı Ve Doğru Bilgi Vermeme

Arzu
14 Temmuz 22:44
387

Turkcell TV+ Ücretsiz Olan Üyeliğimi İptal Edemiyorum

Haktan
14 Temmuz 20:20
555

TV Plus İzleyemiyorum

Taner
11 Temmuz 21:58
271
TV Plus İzleyemiyorum
Benzer Şikayet Yaz