12 Eylül 2013

Turkcell'in Cihaz İadesi Uygulaması Yokmuş!

1. Beşiktaş'taki evimde internet kullanamıyorum. 25530*** nolu taleple tableti geri vermek istediğimi söyledim. Y. Y. müşteri temsilcisi cihaz iadesi uygulamaları olmadığını yazabilmiştir.

2. Sözleşmem boyunca sinema ve TV izlediğimde kotadan düşmeyecekti. 29656*** nolu başvuru. Her seyrettiğim filmden sonra 500 megabyte kadar paketimden düştüğünü gördüm.

3. Kablo ile tableti TV'ye bağlayıp büyük ekran da film izleyebileceğim söylenmişti. Görüntüyü TV'ye aktaramadık.

Turkcell'in dikkatine...

Çiğdem 79 Okunma

Cevaplar

 • Çiğdem25 Eylül 2013

  22 eylül de yazdığım mesaja cevap alamadım. Buraya bildirdigim sikayetlerime de cevap alamadım. Tekrar yazıyorum. Şikayetlerime çözüm üretilmediğı için turkcell maxiiq tableti geri vermek ve taahütnameyi iptal etmek için gerekli işlemlerin yapılmasını rica ediyorum.

 • Çiğdem22 Eylül 2013

  Turkcell hala aynı cevabı veriyor. Sorunlarımı müşteri temsilcileri zaten biliyor. Başvuru numaralarım bu sitedeki sikayetimde de mevcut. Görüldügü gibi çözüm yok. Tableti geri vermek ve sözleşmeyi iptal etmek istiyorum. Turkcell cevabını bu sitede yayınlasın.

 • Turkcell TV Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizi 19.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Çiğdem19 Eylül 2013

  Turkcell herhalde buradaki mesajımı da dikkatsizce okumus. Ben zaten müsteri temsilcilerini arayıp fütursuz , çözüm üretmeyen cevaplar aldıgım icin şikayette bulundum. Şikayet yazımdaki başvuru numaralarına bakmalarını turkcell yetkililerine öneririm.

 • Turkcell TV Temsilcisi16 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Çiğdem15 Eylül 2013

  Turkcell konu ile ilgilenmedi hala. Cihazı allayıp pullayıp satış yapıyorlar sadece.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön