25 Ocak 2014 #2256615

Turkcell Uygulamaları Markete Koymuyor!

Ben WP8 ve Turkcell operatörü kullanıcısıyım. WP8 markete Turkcell birkaç uygulamasını koymuş. Güncellerse ne ala ama iyi uygulamaları ona bir şey demiyorum fakat en önemli 2 uygulaması markette yok biri Turkcell TV biri de Turkcell Müzik. Ben Turkcell TV'ye android kullanırken aboneydim ve en beğendiğim Turkcell uygulamasıdır.


Turkcell Müzik uygulamasını da kullanırdım fakat çok değil ama o da güzel bir uygulama TV'den sonra bu uygulamayı severdim. Ne yazık ki Turkcell tembellik mi ediyor nedir o kadar çalışanı var ama şu 2 uygulamayı markete koymuyor. Geçen de paketi iptal etmemişim TV paketimi yeniledi kullanamam dedim para iadesi yapmadı. Lütfen şu uygulamalar markete gelsin artık!

Alper 170 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 25.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell TV Uygulaması hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön