31 Ekim 2016 #6810334

Turkcell TV'den TV8 Silindi!

Geçen yıl abone oldum büyük hevesle, tüm apartman da. Fiber bağlantı gelince uçacak internetlerimiz sandık, uçmadı. Yüzlerce kanal olacak sandık, olmadı. Eskiden uydumuza bağlanıp her istediğimizi seyrederken şimdi TV8'i bile seyredemiyoruz. Çünkü TV8'i çıkarmışlar, aradığımızda arkadaşlarımız gelip güncelleme yapıyor dediler. Yok böyle bir güncelleme, hikaye. Apartman ortak uydusuna takıyoruz fişi TV'nin TV8'i seyredeceğimiz zaman. Filmlere gelince en kötü filmler serbest pakette, 1990'larından iyileri bile paralı. Telefon bağlıyorsunuz bu hizmeti güzel. Ama film için, maç için, eğlence için bu firmanın abonesi olacaksanız benim tecrübem budur. Hep müşteri memnuniyeti deyip bir sürü laf kalabalığı. Sonuç yok. Beni aramayın. Yazın kardeşim neden TV8 yok? Yorum olarak yazın.

Nesrin 151 Okunma

Cevaplar

  • Nesrin09 Kasım 2016

    Artık TV 8 bilinmeyen bir tarihe kadar yok. Olacak mı? Bilinmez. Firmalardan artık klişe olmuş "Konu ile ilgili... ." ile başlayan açıklamalar yerine daha bizden, daha anlaşılır, sorunu daha açıklayıcı, örnek; "sayın müşterimiz TV 8 ile anlaşmamızı yenilemedik, bu nedenle kanal listemizden çıkartıldı" demelerini bekliyoruz. Bu hem zaman kaybını azaltır, hem de müşteri memnuniyeti artar, hem de bu platformu ziyaret edenler için, yeni aboneler için, şeffaflık sağlar. Saygılar.

  • Turkcell TV Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Nesrin30 Ekim 2016

    Dün aradılar bana bant kaydı dinlettiler, şöyle ise 1'e basın, 9'a basın gibi. Sonra hat kapandı. Merak ettiğim şey TV 8 ile ilgili bunca Şikayetvar, herhangi bir abonelin sorunu çözüldü mü lütfen buna yanıt verin. TV8 yayınını seyredebilen var mı? Kurumsal klişe okumalarınız bıktırdı artık milleti. Anlaşılabilir bir yanıtınız yok mu? Anlaşamadık bu kanalla o yüzden artık yayında değil diyemiyor musunuz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön