18 Eylül
#12627494

Turkcell TV Youtube.com Uygulaması Olmayan Kutu Verildi

TV + abone oldum, yeni müşteriyim. Eve kuruluma geldiklerinde küçük bir cihaz kurmaya çalıştılar, olmayınca başka büyük kutu getirip kurdular. Ne fark var aralarında dediğimde Youtube.com uygulaması yok dediler. Ne olacak peki dedim, müşteri hizmetlerinden arıza kaydı açın, değiştirirler dediler. Açtım. Cevap verdiler ücret farkı ile Youtube.com olan cihazı takabilirlermiş! Saçmalık dedim! Genel merkezi arattılar.
Aradım, yayın kesintisi yaşayacaksınız dedi!
Youtube.com olan cihazı getirin, kurun, eskisini alın gidin. Ne kesintisi dedim, bekliyorum ne olacak!

Murat Murat 1.753 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Turkcell TV Temsilcisi01 Ekim

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimize 21.09.2019'da konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla. Turkcell TV+

 • Murat20 Eylül

  İzmit içi Superonline TV ++++ bayi Youtube.com uygulaması olan cihaz değişimi sözü veriyor. Ama gün içinde arayıp randevu isteyen yok! Yaptığı hatalı eksik işlemi telafi etmesi gerekmiyor mu? Böyle kurumsallık olmaz. 1 haftadır sizin hatalarınızla uğraşıyorum.

 • Murat20 Eylül

  Youtube.com uygulaması olan cihaz değişikliği yapılacak diyorsunuz, bayi randevu alıyor. Eve geliyorsunuz yine Youtube.com uygulaması olmayan aynı cihaz ile geliyorsunuz! Bu nasıl kurumsallık? Not düşülmemiş! Ben kaç gündür ne diye konuşuyorum sizinle? Hata yaptık özür dileriz diyorsunuz, yarın söz cihaz değişikliği yapacağız diyorsunuz, mesai bitti arayıp değişim için kayıt açmanız lazım diyorsunuz! O genel müdürlükteki sözde müşteri memnuniyeti sağlayan temsilciniz de bu konuyla birebir ilgileniyor! İlgilenmese ne ile karşılacaktım kim bilir. Böyle firma olmaz olsun!

 • Murat18 Eylül

  Geri dönüyorsunuz, Youtube.com uygulaması olan cihazı getirip kuracaklar ama 24 saat kesinti yaşayacaksınız diyorsunuz. Kabul ediyorum (neden anlamış değilim ama neyse). Bayi kurulum saati için arıyor 2 gün sonrasına gelebiliriz diyor! Hani 24 saat? Onu geçtim eski cihazı sizin getirip teslim etmeniz gerek diyor bana! Kuruluma gelen adam eakisini alıp yenisini kuramıyor mu? Neden vaktimi harcıyorum? Bayiye neden ben götürüyorum?

 • Turkcell TV Temsilcisi18 Eylül

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Turkcell TV+

Ziyaretçi Yorumları