24 Kasım 2017
#9822761

Turkcell TV Yazılım Ve Donanımları Başarısız

Bir abone olarak Turkcell TV izlemek için üç alternatifimiz var ancak üçünü de başarısız buluyorum, memnun değilim.
1.Tv Box:2-3 günde bir kilitleniyor, açılışta 1 sayısında takılıyor, fişi çekip bekleyince düzeliyor. Genel olarak yavaş çalışıyor.
2. Web: Sadece internet Explorer uyumluydu, şimdi iptal oldu Opera veya Chrome uyumlu. Kısacası tarayıcı desteği sınırlı. Kanal değiştirmek yavaş, yanlışlıkla üye olmadığınız kanalları tıklarsanız çıkan pop-up window çerçevenin arkasında çıkıyor siz de kanal değiştirmeye uğraşıyorsunuz ama başaramıyorsunuz. Yön tuşları ile kanal değiştirme gibi işlevselliklere ihtiyaç duyulmamış.
3. Android uygulaması: Kanal değiştirmek için ciddi çaba gerekli, ara birimi işlevsel değil, ileri geri almak da sıkıntılı. Basit bir navigasyon tuşu konulabilirdi. Google Play yorumları zaten çok şey anlatıyor.
Tümü için: Abone olmadığımız kanalları gizlenemez mi?

Mehmet Mehmet 1.027 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi04 Aralık 2017

    Değerli müşterimiz, ilettiğiniz öneri ilgili birimlere iletilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • Turkcell TV Temsilcisi27 Kasım 2017

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler