24 Ekim 2016 #6756697

Turkcell TV Yayın Sağlayamadılar!

Yaklaşık 1 ay önce Turkcell TV ve internet alma gafletinde bulundum. Tam 1 aydır bana televizyon izlemek nasip olmadı maalesef. TV'yi kuran arkadaş donmalar olduğunu ama 24 saatte düzeleceğini söyledi ama düzelmedi. Arıyorum, 5 dakika bekliyorum, açarlarsa ki en son artık hoparlöre alıp bekledim, açıldı nihayet azmettim yani derdimi anlatayım diye. Anlattım, ileri al, geri al, aç- kapa vs. Sorun çözülemedi tekrar arayacağız şu gün şu saat evde olun. İşten çık koştur koştur eve git bir daha aynı şey. 3 seans sonrası evet dediler bari arkadaşlar gelip baksın. Salı geldi, bakan arkadaş şimdi düzelecek, şimdi düzelecek, kutu değişti vs. yine yok... Kendisi merkezi arıyor, neymiş yardımcı olamazlarmış çünkü arıza kaydı yokmuş... Yani kurumsallık değil bu insanları mağdur etmek, sabrının sınırını zorlamaktır. Turkcell'in arkasında oturuyorum, buraya bile yayın sağlayamadılar. Düşündürücü.

Rezzan 345 Okunma

Cevaplar

  • Rezzan16 Kasım 2016

    Gün içerisinde aradık ulaşamadık diye bir şey yok... Servisiniz 2 kere daha geldi ve hala yapamadınız. Ayrıca ben mesai saati içinde çalışan bir doktorum. Keyfime göre bir saat belirlememi ima ederek yazmışsınız da... Daha çözemediğiniz sorunu neden benim dert etmem gerekiyor... Hastaneyi bırakıp sizin keyfiniz için eve mi gideyim... Ya da çalışanlar Turkcell TV almasınlar bence... Sorun çözmekten bırakın sorun çözmeyi soruna yaklaşmaktan bile acizsiniz. . Soruna yaklaşırken başka sorunlara sebep oluyorsunuz... .

  • Turkcell TV Temsilcisi16 Kasım 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Turkcell TV Temsilcisi24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön