24 Ekim 2016 #6757699

Turkcell TV Yayın Kesilmesi ve 3 Gündür Sorunun Çözülmesi

3 gün önce Turkcell Superonline satış temsilcisi tarafından arandım. Taahhüdümün dolmak üzere olduğunu, avantajlı kampanyalardan yararlanabilmem için teklifte bulundu. Bende kabul ettim. O andan itibaren Turkcell TV + yayınım kesildi. Aynı gün servis tarafından arandım. Kurulum için gelineceğini söylediler. Bende kurulum yapılacak bir şey olmadığını mevcut cihazlarım olduğunu belirttim. Bunu söylemem üzerine cihaz güncellenmesi yapılacağını söylediler. Randevulaştık. Fakat belirttikleri saatte gelmediler. Müşteri hizmetlerini aradım. Teknik hata oluştuğunu giderilmeye çalışıldığını belirtildi. Fakat 3 gündür giderilmedi. Zaten olan yayınım taahhüdümü uzatmam neticesinde yok oldu.

Tuğrul 398 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell TV Temsilcisi28 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.10.2016 12:52’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Tuğrul27 Ekim 2016

  Superonline Sikayetvar.com ile ilgilenen, beni bir kere arayan, hiçbir çözüm getiremeyen müşteri temsilcisi Bey, lütfen beni bir daha arar mısın?

 • Tuğrul26 Ekim 2016

  6 gündür yayınım yok. Hem Sikayetvar.com dan hem BTK dan hem de müşteri hizmetlerinden mağduriyetimin giderilmesi için talepte bulundum. hiçbir şey yapılmıyor.

 • Tuğrul24 Ekim 2016

  Konu ile ilgili müşteri temsilcisi tarafından arandım. Sorunumun mağduriyetimin giderilmesini istedim. Fakat 6. gün ve hala evimde TV yayınım yok. İnternet üzerinden cep telefonundan TV izliyorum. Turkcell Superonline taahhutumu uzatmak için beni aradı. Bende kabul ettim. Etmez olsaydım. Teknoloji firması bu kadar aciz olamaz. Ne doğru dürüst servisleri var. ne de uzaktan sorun çözebiliyorlar. Kepazelik. Mağduriyetimin karşılığını maddi olarak almak istiyorum. Ne yapabilirim? Hangi merciye başvurabilirim? Biri yol gösterir ise çok sevinirim.

 • Turkcell TV Temsilcisi24 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön