27 Ekim 2016 #6795466

Turkcell TV Tv8'in Yayın Listesinden Çıkarılması!

Ülkemizde en çok izlenen kanallardan birisi olan Tv8'in yayınlarına Turkcell TV'den erişemiyoruz. Bu kadar geniş kitlelere hitap eden bir kanalı, platformlarında barındıramayan Turkcell TV yöneticilerinin, yaptıkları işlerde en ufak bir yetkinliğe sahip olmadıklarını düşünüyorum. Turkcell TV abonelerinin her zaman bir b planı olması lazım. İki gün sonra TRT'nin, kanal D'nin Show TV'nin de platformu terk etmeyeceğinin hiçbir garantisi yok. Turkcell TV 'nin basiretli yöneticileri sayesinde evimize yeniden uydu kurulumu yaptırmak zorunda kalacağız.


Bu konudaki şikayetimizi çağrı merkezine bildirdik; ezberletilmiş kalıplarla; sonuç odaklı olmayan bir şekilde, alabildiğine kibar ve kurumsal bir dil ile geçiştirildik. Aynı kibar ve kurumsal ama çözüm üretmekten uzak dili bu şikayetimizden sonra da bekliyoruz.

Burak 513 Okunma

Cevaplar

  • Burak31 Ekim 2016

    Şikayetimin son paragrafı şu şekildeydi: Bu konudaki şikayetimizi çağrı merkezine bildirdik; ezberletilmiş kalıplarla; sonuç odaklı olmayan bir şekilde, alabildiğine kibar ve kurumsal bir dil ile geçiştirildik. Aynı kibar ve kurumsal ama çözüm üretmekten uzak dili bu şikayetimizden sonra da bekliyoruz. Turkcell beklentimizi karşılayarak kibar ve kurumsal bir dil ile sorunumuzu çözümsüz bıraktı. Bize verilen bilgi TV8 in belli olmayan bir sürede yeniden Tukcell TV ye katılacağı yönünde.

  • Turkcell TV Temsilcisi28 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 28.10.2016 14:33’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Turkcell TV Temsilcisi27 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön