26 Ekim 2016 #6783907

Turkcell TV TV8 Yayınını Kaldırdı

Zaten az olan kanallarının içinden şimdi de TV8'i çıkardılar. Ayrıca decoderi çok yavaş kumandadan basıyorsun tuşa abartısız 3-4 saniye sonra algılıyor. Daha 10 gün olmadı bağlatalı kanal çıkardılar.

Caner 227 Okunma

Cevaplar

 • Caner31 Ekim 2016

  Yıllar sonra ilk defa adam akıllı bir kanal çıktı da milli maçları Mac akarken ekranın ortasına zart diye reklam koymadan yayınlamaya başladı. Peki bizim işe yaramaz Boşcell ne yaptı? Kanalı platformdan çıkardı. Boşcell'e yakışan hareket işte bu. Hiçbir başarı cezasız kalmaz zaten bu ülkede. Tebrik ediyorum harika hizmet kalitenizden dolayı. Sizden daha iyisini bulamazdık. Bu kafaya sahip başka bir şirket olamaz siz ilk ve teksiniz bu yüzden kendimi özel hissediyorum gerçekten. Sıradan bir TV platformu olsa kanal ekler film alır böyle böyle sıradan sıkıcı işler işte. Sahiden siz ne işe yarıyorsunuz? Bana zahmet edip geri dönüş de yapmayın aman. Gördük aradığınızda da "düzelecek, çalışıyoruz, konuşuluyor" ne zaman gelecek diyoruz, hiç gelmeyebilir de cevabını alıyoruz. Acun'un oynadığı reklam zorunuza gitmesin. Çocuk gibi "ben oynamıyorum yea" yapıp çekilmeyin kenera.

 • Caner26 Ekim 2016

  Gelen bilgi çalisiyoruz duzelecek gibi ucu açık bir zaman diliminde konuşarak geçiştirici bilgiydi. Değişen bir şey yok. Diğer platformlar kanal sayisi arttırırken Turkcell azaltiyor, durum hala böyle.

 • Turkcell TV Temsilcisi26 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.10.2016 13:56’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Turkcell TV Temsilcisi26 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön