27 Ekim 2016 #6792157

Turkcell TV Tv8 Kanalı Kaldırıldı Ve Müşteri Hizmetlerinin Açıklaması Yok!

Turkcell TV kendi isteğine göre kanal ekleyip çıkarmaktadır. En son olarak Tv8'i hiçbir bildirim yapmadan kaldırmıştır. Bu konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda kendilerinin bir bilgisi olmadığını, bu konuda şikayet oluşturamadıklarını ve neden kanalın kaldırıldığına kendilerine de bilgi verilmediğini belirtmişlerdir.


Yayının gelip gelmeyeceği hakkında bile Turkcell TV müşteri hizmetlerinin bilgisi yoktur sanırım. Sadece CEO'nun bilgisi vardır herhalde dediğimde sadece "haklısınız" demekle yetinecek kadar yetersiz bilgiye sahiplerdir! Tv8 yerel ya da az izlenen bir kanal olmadığını bunu kendi isteklerine göre kaldıramayacaklarını bundan dolayı üyeliğimi iptal etmek istediğimde ise cayma bedeli istemektedirler!

Bilal 12.753 Okunma

Cevaplar

 • Bilal22 Kasım 2016

  Ne kadar acıdır ki Turkcell TV durumu kabullenmiş ve müşterilerinin memnuniyeti ile ilgili bir girişim yapma gereği dahi görmemektedir!

 • Bilal31 Ekim 2016

  Belirttiğiniz tarihte arama kayıtlarımda yabancı numara bulunmamaktadır. Sorunum hala çözülmemiş ve devam etmektedir.

 • Turkcell TV Temsilcisi28 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Turkcell TV Temsilcisi27 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön