Turkcell TV ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Turkcell TV TV Plus Aboneliği Ve Faturalandırılması

1.679görüntüleme
Bülent
Bülent 07 Kasım 2020 22:20

Bayiilerin ısrarla arayıp TV Plus satma isteklerini reddettim. Ancak en son arayan bayii bana TV Plus'in tarifemin paketinin içerisinde zaten bulunduğunu ve verilmesi gerektiğini, faturama herhangi bir ek ücret yansıması olmayacağını söyledi. Arayan kişiye defalarca faturamın ne kadar olduğunu sordum bana tarife ücretimin 89,90TL olduğunu ve buna hiçbir ilave yapılmadan TV Plus'in verileceğini söyledi.

 Bunun sistemsel bir değişiklik olduğunu ve yapmak zorunda olduğunu söyledi, ben kendisine bu değişikliği yapmak zorunda iseniz yapın ama bana cihaz göndermenize gerek yok dedim. Aynı bayii ve aynı kişi beni bir süre sonra tekrar arayarak cihazı vermesi gerektiğini ellerinde tutamayacaklarını ve cihazın da bize teslim edilmesi gerektiğini söyleyerek servisi evime yönlendirdi. Servis eve gelerek cihazı bıraktı, cihazı kullanmayacağımız için servise kurulum yaptırmadık ve servisi gönderdik. 

Bir süre sonra telefonuma gelen fatura mesajında 103kusur tl faturamın olduğunu gördüm. Oysa ki bayii bana faturama hiçbir ek ücret olmayacağını ve tarifemin de değişmeyeceğini aylık 89.90TL ödemeye devam edeceğimi bu değişikliğin sistemsel bir zorunluluk olduğunu söylenmişti. Bu durumun düzeltilmesi, eski tarifeme göre ücretlendirmenin yapılması ve ödemiş olduğum fazla ücretin de iade edilmesini talep ediyorum. 

Ayrıca perşembe günü (5.11.2020) tarihinde müşteri temsilcisi ile görüştüğümde bana 4gün içerisinde dönüş yapılacağını söyledi. Ancak hala bana dönüş yapan kimse olmadı. Bayii'nin müşterileri yanıltarak  satış yapması firmanız adına hiç hoş bir durum değil.

Turkcell TV Logo
Turkcell TV07 Kasım 2020 22:22

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. TV+ ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] adresine e-posta göndererek veya TV+ mobil uygulamaları içinden “Bize Ulaşın” bölümü aracılığıyla iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TV+ Ekibi

Turkcell TV Logo
Turkcell TV23 Kasım 2020 21:48

Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 23.11.2020 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Turkcell TV+

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler