01 Kasım 2016 #6828492

Turkcell TV TV 8 Yayını Sorunsalı

Turkcell TV Plus müşteri hizmetlerini geçen hafta aradım ve yüzüme telefon kapandıktan sonra tekrar bağlandım ve yetkili ile görüşme sağladıktan sonra özür amaçlı bedava film izlemek için kod gönderildi. Konuyla ilgili halen mantıklı bir açıklama yapılmadı ve Türkiye'de bedava yayın yapan bir kanalın abonelere bilgi bile verilme tenezzülüne bulunulmadan kaldırılması eminim müşteri memnuniyeti açısından sorgulanması ve hakkın aranması gereken bir nokta olmalı ve iptal durumlarında cayma bedelinin ödenmemesi haklılığına kadar taşınmalıdır. Ayrıca halen internet sayfalarındaki kanal listesi güncellenmemiş olup potansiyel yeni aboneliklerinde sorunlar yaratacağı ve TV 8 yayını verilmediği halde listelerinde düzeltme yapılması gerektiğini düşünüyorum. Turkcell TV Plus aboneleri olarak TV8 yayını kaldırıldığı için abonelik iptalimizde ceza ödemek istemiyoruz.

Ümit 1.346 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell TV Temsilcisi02 Ocak 2017

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 18.12.2016 11:53’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ümit07 Kasım 2016

  Sayın Sikayetvar.com yetkilileri, müşteri memnuniyeti anketinizi 2 defa cevapladım fakat Superonline tarafından çözüme ulaştırılmış bir konu yok, burada şikayette bulunan diğer aboneler gibi iptal halinde cayma bedelinin ödenmemesi tek çözüm olmalıdır. Hatta tüm aboneler bu anlamda birleşmeye ve tüketici mahkemesine başvurmaya davet ediyorum. Teşekkürler.

 • Ümit01 Kasım 2016

  Ben zaten görüşmeleri yaptım siz yayın için artık çözüm bulun yeterli yoksa iptalde cayma bedeli ödememek için tüketici haklarına bir tek ben başvurmayacağım.

 • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön