31 Ekim 2016 #6817141

Turkcell TV Tv 8 Kanalının Platformdan Hiçbir Açıklama Yapmadan Kaldırılması

Öncelikle, ratinglerde en kötü ilk 5 içinde bulunan, ülkenin en çok izlenen kanallarından biri olan TV8'in hiçbir açıklama olmadan yayından kaldırılması müşteri memnuniyeti açısından tam bir fiyasko! Ayrıca bilgi almak için m. Temsilcisini aradığımda takınılan tavır ise ayrı bir saçmalık. Neymiş onlara bir bilgilendirme yapılmamış. Beklemekten başka çaremiz yokmuş. Ben aradığımda bilgi vermemeyi geçtim sen daha ben aramadan bu mağduriyet için açıklama yapmalısın müşterine! Bana, oturduğum sitenin bir yöneticisi olarak, çevremdeki tüm Turkcell TV abonelerine sizden ayrılmaları yönünde telkinde bulunmaktan başka çare bırakmadınız. Siz nasıl olur da, rakibiniz olan diğer bütün TV platformlarında bulunan, ülkenin en çok izlenen kanallarından biri olan bir TV kanalını hiçbir açıklama yapmadan kaldırıyorsunuz. Sebebini öğrenmek için aradığımda ise temsilcinizin alaycı tavrıyla karşılaşıyorum.

Halil 53 Okunma

Cevaplar

  • Halil03 Kasım 2016

    Neredeyse her hafta ürün reklamı yapmak için mesaj attığınız numarayı, şikayetime çözüm üretmek içinde kullanabilirsiniz. Lütfen biraz samimi olun!

  • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Şikayetinizin çözümü için verdiğiniz irtibat numaralarını aradık ancak ulaşamadık. İrtibat numaralarınızı kontrol ederek size ulaşabileceğimiz güncel bir numara iletebilir misiniz?

  • Turkcell TV Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön