28 Ekim 2016

Turkcell TV Tv 8 Kanalının Kaldırılması.

Turkcell TV tv8 kanalı kaldırıldı ve müşteri hizmetlerinin açıklaması yok!Turkcell TV kendi isteğine göre kanal ekleyip çıkarmaktadır. En son olarak tv8'i hiçbir bildirim yapmadan kaldırmıştır. Bu konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda kendilerinin bir bilgisi olmadığını, bu konuda şikayet oluşturamadıklarını ve neden kanalın kaldırıldığına kendilerine de bilgi verilmediğini belirtmişlerdir.

Yayının gelip gelmeyeceği hakkında bile Turkcell TV müşteri hizmetlerinin bilgisi yok. Tv8 yerel ya da az izlenen bir kanal olmadığını bunu kendi isteklerine göre kaldıramayacaklarını bundan dolayı üyeliğimi iptal etmek istediğimde ise taahhüdümün bitmesine 5 ay kaldığından cayma bedeli istemektedirler!

Fatma 47 Okunma

Cevaplar

  • Fatma07 Kasım 2016

    Saat 10 ile 16 arası lütfen

  • Turkcell TV Temsilcisi28 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Turkcell TV Temsilcisi28 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön