17 Ekim 2016 #6710755

Turkcell TV Tek Taraflı İptal Edilen Sözleşme Ve Ceza Bedeli

Turkcell TV aboneliğim tarafıma herhangi bir bilgi verilmeden iptal edildi. Bunun gerekçesini öğrenebilmek için 5 gün boyunca tam 3 vardiya Turkcell TV çözüm (bakın buraya dikkat çözüm) merkezine ulaşmaya çalıştım ancak ulaşamadım. Son aramamda kendilerine bağırıp farklı bir üslup ile konuşunca beni arama gereği duydular ve bu aramayı da hakikaten söz verdikleri gibi 72 saat sonra (sonunda) yaptılar.


Sonuç olarak konu yine çözümsüz kaldı. Arayan beyefendi evime ekip gelmesi gerektiğini (daha önce halihazırda kurulum olmasına rağmen ve sistemsel bir hata olduğunu kabul etmelerine rağmen) ve ekibin tekrar kurulum yapacağını belirtti. Ben buna itiraz edince isterseniz iptal ettirebilirsiniz şeklinde olaya kendi sınırlı vizyonu ile çözüm getirmeye çalıştı. Sonuç olarak olay çözümsüz kaldı. Ben de iptal ettirmek istersem bir güzel 1500 TL ceza ödeyeceğim konusunda bilgilendirildim.

Oguz 205 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell TV Temsilcisi29 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.10.2016 13:13’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Oguz18 Ekim 2016

  Turkcell TV çağrı merkezine ulaşabilmek mümkün değil. 10 - 15 gündür işimizi gücümüzü bıraktık 3 hafta peşimizden koşarak sattıkları çalışmayan TV üniteleri için kendilerine ulaşmaya çalışıyoruz. Bir takım arkadaşlar sürekli telefon ile beni arıyor ancak onlar da kesinlikle konuyu çözmek için değil, aksine sinir bozmak için arıyorlar ya da iptal e yönlendirip ceza bedeli ödetmek için. Bu ahlaksızlık ne zaman son bulacak? Şikayeti okuyanlara kesinlikle uzak durmalarını tavsiye ediyorum. Firmaya da üstün müşteri hizmetleri alanında başarılarının devamını diliyorum

 • Oguz18 Ekim 2016

  Konunun detaylı anlatımı ve halk oylaması bu akşam ekşi sözlükte, kaçırmayın sayın şikayetvar ekibi ve sayın Superonline "çözüm" ekibi.

 • Oguz18 Ekim 2016

  Sayın Şikayetvar yetkilileri; siz de bu şikayet bir an önce yayınlayacaksanız yayınlayın. Ha sitenizin konsepti değişip de firmalar ile arabuluculuk yapmaya başladıysanız yayınlamayın bu şekilde kalsın.

 • Oguz18 Ekim 2016

  Sayın yetkili konu ile ilgili daha neyin incelemesini yapacaksınız? Zaten 20 gün olmuş defalarca incelenmiş ve defalarca konuşulmuş. Sizin kadar sahtekar ve yüzsüz bir firma ile hiç çalışmadım. Şimdi buraya müşteri arandı vs..... diye sakın ha yazayım demeyin. Evet arandım sabahın dokuzunda Çağdaş bey isimli beyefendi aradı. Çözüm sunmak için değil tabi ki bilgi vermek için. Çözümü nedir dediğimde iae ilgili birim sizi arayacak. Ne kadar ilgili birimleriniz var gerçekten! ! !

 • Turkcell TV Temsilcisi17 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön