15 Ekim 2016 #6694951

Turkcell TV 'de Çözüm Yok

D-Smart abonesi ve yalın internet kullandığım halde, Turkcell Superonline tarafından arandım ve şunu belirttiler; D-Smart'la anlaşmalı bir kampanya olduğunu ve evimizin müsait olduğu bir zamanda gelip bazı bağlantılar yapacaklarını, internet hızının fiber olacağını söylediler. Özellikle D-Smart'tan memnun olduğumu ve 69 TL fatura ödediğimi, bu işlemi yaptırırsam ekstra bir ücret çıkıp çıkmayacağını sorduğumda, 1 TL bile fark ödemeyeceğimin teyidini alarak işlemi kabul ettim.


Arkadaşlar gelip duvarları delip kablo kanalı vs. Kullanarak hem evde çirkin bir görüntü oluşturdular, hem de eski modemimi iptal edip Turkcell TV diye henüz kumandasını elime bile almadığım bir şeyler bağladılar. Ay sonunda gelen D-Smart faturamın ardından bir de Turkcell Superonline 'dan fatura gelince müşteri hizmetlerini arayarak ses kayıtlarını incelemelerini ve yanlış bilgilendirildiğimi söyledim. Hala çözüm yok.

Engin 254 Okunma

Cevaplar

 • Engin26 Ekim 2016

  Turkcell Superonline ı tekrar aradım, gelip taktıkları kutuları söküp götürmelerini talep ettim. taahhüdüm olduğu için fatura çıkacağını söylüyorlar. Hem kandırıldım hem memnun değilim diyorum, kandırılmayı geçtim memnun değilim diyorum tüketici haklarına göre itiraz etmeden yapmaları gerekebi bile yapmıyorlar. Müşteri temsilcileri ise bir şey diyemiyoruz ve yapamıyoruz diyorlar başka bir açıklama yok, yordunuz artık, ağzımı bozup haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorum, gereğini yapın Turkcell olarak gözümde daha çok düşmeyin.

 • Turkcell TV Temsilcisi17 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • Engin17 Ekim 2016

  Arkadaşlar aradı; yapabilecekleri bir şey yokmuş, gelin evime taktığınız her cihazı sökün ve eski haline getirin dedim, onlar yapamazmış ben söküp götürcekmişim. Beni arayan bayiye ulaşıp derdimi anlatacakmışım, yalan söyleyen düzenimi bozan sizsiniz, gereğini yapacaksınız tek kuruş da ödemem size, ses kayıtlarını inceleyin.

 • Turkcell TV Temsilcisi15 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön