01 Kasım 2016 #6820305

Turkcell TV Cihazı Sürekli Arıza Veriyor ve TV 8 Yayını Kaldırıldı!

TV 8 kanalı daha önce varken şu anda yayından çıkartıldığı iletiliyor. TV 8 bu kanalı çıkartmalarındaki sebebi tarafıma iletemedikleri gibi bir de ben kapatmak istediğimde verdiğim taahhütümle beni tehdit eden bir müşteri temsilcileri olan bir kuruluş. Parasını aldığı bir hizmeti onun keyfine göre izlememi beklemekteler. Ayrıca TV kutuları da sürekli arıza vermekte aradığımızda elektriği kesip tekrar bağlamamızı isteyen anlamsız bir kurum çok pişmanım aldığıma kapattırmak istiyorum ve cezası ne kadar bilmiyorum 3 ayda pişman ettiler.

Akın 611 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön