Turkcell TV Abone Oldum Kanalları İzleyemiyorum.

Ersin Ersin04 Temmuz 21:13

Google Play üzerinden abone oldum, ücret kesildi, Play Store da aboneliğim gözükmesine rağmen hesabına yansıtılmadı. Mail attım, Twitter üzerinden ulaştım ancak inceleniyor demekten başka bir şey demiyorlar. Sipariş makbuzunu gönderdim, ekran görüntülerini gönderdim, telefon numarasını gönderdim halen neyi inceliyorlar anlamış değilim. Ben bu aboneliği formula 1 izlemek için almıştım ancak formula 1 yarın saat 16 da, diyorum ki izleyemeyeceksem olmuyorsa iptal edin, paramı iade edin bende başka yerden izleyim ama ona da yanaşmıyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ersin 4 hafta önce

Bir kere aradınız, ben açana kadar kapattınız. İlettiğiniz numara üzerinden de size ulaştım, TV+ destek bölümüne ulaşın demekten başka bir çözüm sunmadılar. Ben zaten oradan ulaşıp mail atmıştım ancak ne belirttiğiniz numaradan ne de mail adresinizden bir çözüm sundunuz. Çözüm sunmadığınız gibi ücret iadesi de yapmadınız. Kullanamadığım hizmet için ücret ödedim, legal dolandırıcılık bu yaptığınız.

Turkcell TV Logo Turkcell TV 4 hafta önce

Şikayetvar üzerinden ilettiğiniz şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan aradık ancak ulaşamadık. Abonelik numaranız hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sağlıklı günler dileriz Saygılarımızla. Turkcell TV+

profile-icon Ersin 04 Temmuz 21:48

2 gündür neyi inceliyorsunuz anlamış değilim. Mail ile makbuz istediniz, telefon numarasını istediniz, bütün bilgileri gönderdim ama iki gündür bir incelemeyi yapamadınız. Hayır sorunumu çözemeyecekseniz iade edin ücretimi bende başka platformdan izleyim Formula 1i. 10 dakikalık işi 2 günde çözemediğiniz gibi, paramıda iade etmiyorsunuz.

Turkcell TV Logo Turkcell TV 04 Temmuz 21:15

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell TV+

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler