Turkcell TV ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Turkcell TV 5 Senelik Aboneyim TV Plus 'In Kumandası Çalışmıyor Değişim Yapılmıyor!

1.515görüntüleme
Görkem
Görkem 14 Ekim 2020 11:29

5 senedir Turkcell Superonline abonesiyim malum uzun süredir kullandığımdan zar zor çalışıyor, aradım müşteri hizmetlerini dalga geçer gibi paketinizi değiştirirseniz yardımcı olunacağını söylediler.

Ben 5 senelik sadık abonenizim bu mu sizin iş yapma şekliniz bu ne kadar kötü bir üsluptur taahhüt bitip kapatıp üye olsam zaten sıfır gelecek, bunlara bile gerek yok. Zaten cihaz kumanda benim olmayacak ki siz bana hizmet sunmak için kumanda verdiniz ve 5 senelik abone olduğum için artık zar zor basıyor!

Zarar bile etsem bozacağım taahhüdü. Superonline' a asla, pişmanlıktır.

1 aylık abone sıfır kumanda kullanıyor ben 5 senelik aboneyim bozuk kumanda ile hizmet alıyorum. Superonline bin pişman etti abone olduğum için.

Turkcell TV Logo
Turkcell TV14 Ekim 2020 11:33

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. TV+ ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] adresine e-posta göndererek veya TV+ mobil uygulamaları içinden “Bize Ulaşın” bölümü aracılığıyla iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TV+ Ekibi

Turkcell TV Logo
Turkcell TV17 Ekim 2020 18:28

Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.10.2020 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Turkcell TV+

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler