03 Kasım 2015

Turkcell TİM Cihaz Alırken Habersiz Pakette Satıyor!

İstanbul Esenyurt Marmara Park AVM de bulunan TİM'e giderek faturaya bedeli yansıtılmak üzere bir telefon aldım. O sırada taahhütle ilgili bir sürü evrak imzalatıldı tabi. İki gün sonra bir mesaj geldi ve internet ve TV aboneliğiniz başlatılmıştır iptal için şunu yapınız diye. Meşguldüm ve o an ilgilenemedim. Bir kaç gün sonra aklıma geldi ve online hizmetlerde bunun ne olduğunu sordum TİM'de bana cihazla birlikte o paketi de tanımlamışlar. İptal ettim fakat o ana kadar kullanım bedeli ödenmesi gerekiyormuş. İnatla bana talebiniz dışında paket tanımlanmadı diyor. O zaman TİM'deki personel insanları kandırıp prim alsın diye çaktırmadan paket veriyorlar.

Can 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi04 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 04.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi03 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön