03 Şubat 2016

Turkcell Spor TV Üyeliği Adı Altında Faturama Haksız Yere 58 TL Eklenmiş

Spor TV üyeliği adı altında faturama haksız yere 58 TL eklenmiş. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda internette bir yere tıkladığım iddia edilerek Spor TV adlı ücretli hizmete üye olduğum söylendi. Böyle bir şey ne SMS atarak ne de tıklayarak üye oldum.


Ayrıca böyle bir servisi kullanmadım ve üye olduğuma dair SMS te almadım. Turkcell gibi bir kurumun bu kadar yıllık müşterisini bu şekilde mağdur etmesi inanılmaz. Bu ücretim iade edilmez ise maddi tazminat davasına gideceğim.

Mete 55 Okunma

Cevaplar

  • Mete'nin Teşekkür Mesajı08 Şubat 2016

    Teşekkürler. Üyelik iadem yapılıp ücretim geri iade edildi.

  • Turkcell TV Temsilcisi04 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 04.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön