09 Temmuz 2014

Turkcell Reklam SMS'leri Bıktırdı!

Yaklaşık 10 kere aradım çağrı merkezini. Hiç abartısız 10 kere. Zaten bu mükemmel sistemlerinden baktıkları zaman şikayetlerimi görebilirler.

Reklam SMS'lerini almak istemiyorum. Konu bu kadar net, değil mi? Reklam sms'lerini kapattırıyorum 4-5 ay kadar sms gelmiyor. Sonra yine gelmeye başlıyor.

Siz benim mobil iletişimime sponsor olmadınız. Ben size aldığım hizmet karşılığında para veriyorum. Para verirken de reklam almak istemiyorum. Bu kadar net?

Neymiş Reklamlar; TV'deki önemli maçlar, Maç Nerede falan filan. Yahu sorsanıza, hayatında kaç kere 90 dakika maç izledin?

Burak 258 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimizi 10.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak09 Temmuz 2014

    Otomatik cevabi, cevap olarak mi veriyorsun sikayetvar?

  • Turkcell TV Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön