29 Mart 2013 #1713514

Turkcell Pop-Up Mağduriyeti!

Web siteniz online işlemler sayfasını açar açmaz TV Aylık Standart Paketle ilgili açılan pop-up ekranında sehven bu alana onay vermemle faturama kullanmayacağım paket için 27/04/2013 tarihine 2,99 TL tahakkuk ettirilmiştir. Bu tutarın faturama yansımamasını arz ederim.


Binlerce insan web sitenizde işlem yapmakta yanlış click sonucu kaç kişiden 3 TL -3 TL faturalarına tahakkuk ediyorsunuz. Mesele 3 TL nin fazla bir meblağ olup peşine düşmem değil, 15 dk sonrası iptali gerçekleşen kullanmadığım paket programı için o tutarı ödemiş olmam. İnsanların mağduriyetlerin giderilmesini acilen arz ederim.

Özgül 168 Okunma

Cevaplar

  • Özgül'nin Teşekkür Mesajı02 Mayıs 2013

    Turkcell bu aya ait faturada düzeltme olarak tutarı düşmüştür. İlgilendikleri için teşekkürler.

  • Özgül'nin Teşekkür Mesajı02 Mayıs 2013

    Türkcell bir sonraki ayın fatura bedeline düzeltme olarak göstermiştir. Teşekkürler.

  • Turkcell TV Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön