08 Aralık 2015

Turkcell Live TV Aboneliği Yapılmış

Haberim olmadan Live TV diye bir yere abone olmuşum. Mesaj geldi. "Livetv video servisinden 1 hafta boyunca sınırsız video izleme hakkınız tanımlanmıştır. " diye. 5 dakika sonra da "Livetv video servisi Aboneliğiniz başladı. Aboneliğiniz, tüm vergiler dahil ayda 56 TL'ye her ay otomatik yenilenecektir. Aylık servis ücreti haftalık 14 TL olarak tahsil edilecektir. " Yani oldu bittiyse getirdiler kendilerine havadan 14 lirayı kaptılar. Yarın telefondan görüşeceğim. 14 lirayı iade etmezlerse numara taşıyacağım.

Turan 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi12 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 12.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz servisin Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi08 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön