03 Eylül 2015

Turkcell Habersiz Abonelikler!

Hattımda Spor TV ve müzik video gibi iki abonelik yapmışım. Bunlarda tabi faturama yansıyor. Benim haberim yok, olsa olsa bilmeyerek yapmışımdır fakat bununda ihtimali yok çünkü kullanmam ve istemem. Bu abonelik servisleriyle birlikte milleti Turkcell aracılığı ile mağdur etmek koskoca Turkcell şirketine yakışıyor mu bilemiyorum. Ben en kısa zamanda Turkcell'den ayrılıyorum ve ailecek başka bir operatöre geçeceğiz. Faturalı hatta kesinlikle bir daha alınmayacak. Hakkım helal etmiyorum.

İzzet, 117 Okunma

Cevaplar

 • İzzet,15 Eylül 2015

  Beni arayan arkadaşada demiştim, buradan tekrarlim. Bu tip dalavere ve kelime oyunlarıyla (ki bende olduysa öyle olmuştur) insanları kandırmak için kurulan şirketlerle Turkcell gibi dev Firmalar niye taşeronluk eder anlamadım. Saygılar

 • Turkcell TV Temsilcisi09 Eylül 2015

  Müşterimiz ile 09.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İzzet,08 Eylül 2015

  İki kere aramışlar, bende müsait değildim açamadım. Mesaj geldi ondan sonra siz arayın diye. Ben şimdi bütün derdimi baştan anlatmak istemem, konuya hakim biri arasa daha iyi olur fakat fazla zahmete girmiyorlar demek müşteri memnuniyeti için.

 • Turkcell TV Temsilcisi03 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön