19 Temmuz 2013

Turkcell Bedava Paket Yerine Ücretli Abonelik Başlatılmış!

LG Smart TV için 3 ay bedava Turkcell TV aboneliği yaptım.Telefon hattı eşimde. Bilgilendirmede bana 3 ay sonra istemezsem iptal olacağı devam etmeyeceği söylendi ya da mesajla iletildi.
Telefon kendimde olsa devamlı bakar böyle bir şeye izin vermezdim.


Benim 3 aylık bedava paketim yerine 9.90 TL'ye ücretli abonelik başlatılmış. 16 Mayıs'tan beri ücret alınıyormuş.Ben ödediğim haksız ücretleri helal etmiyorum.

Ulvi 51 Okunma

Cevaplar

 • Ulvi22 Temmuz 2013

  daha sonuçlanmadı görücez ne yapılacak

 • Ulvi22 Temmuz 2013

  mail attım

 • Ulvi22 Temmuz 2013

  telefonum şu an açık ulaşabilirsiniz.

 • Turkcell TV Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Müşterimizi 22.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell TV Temsilcisi19 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön