30 Ocak 2014 #2266146

Superonline'nın Kampanyada Sözünü Verip de Sunamadığı Hizmet!

Yaklaşık bir buçuk ay önce bir yıl D-Smart hediyeli fiber Superonline abonesi oldum. 54.90 TL ödeyecektim. Fakat binamda evimin bulunduğu cephe sebebiyle D-Smart bağlanamadı. Bu durumu Superonline müşteri hizmetlerine ve bu hizmeti burada bağlayan firmaya bildirmeme rağmen herhangi bir çalışma yapılmadı. HD Digiturk + limitsiz internet paketine geçmek istedim. Buna geçiş içinde benden yaklaşık 900 TL para istediler.


Ben Superonline üyeliğimi iptal ettirmek istemiyorum yanında bir tv paketi istiyorum. Fakat bulunduğum bina D-Smart'ı çekmiyor. Ben de Digiturk'e geçmek istiyorum. Bu durumda hiç bir çözüm üretmeyen Superonline üstüne birde 900 TL ceza çıkarıyor.


Bu konuda bir çözüm bekliyorum.

Volkan 117 Okunma

Cevaplar

 • Volkan14 Şubat 2014

  30.01 tarihindeki görüşmede herhangi bir çözüm üretilmemiş ve sıkıntım hala devam etmektedir. ogatel isimli bağlantı yapan firmayı aradım onlarda yapabileceğimiz bir şey yok dediler. hatta bize ne gibi bir tavırları oldu. biz taktık sonrasıyla ilgilenmeyiz dediler..artık yeter..bir çözüm bir ilgi..

 • Volkan03 Şubat 2014

  super online dan beklentim şudur ki; d-smart müşteri hizmetlerini arayıp benim d-samrt bir yıllık üyelik hakkımı kullanım kullanmadığımı teyit edip; daha sonra bana ulaşıp sizin d-samrtınız bağlanamamış o yüzden iptal ediyor ve sizi digitürk kampanyasına herhangi bir ücret yansıtmadan alıyoruz demenizi bekliyorum. olması gerekende bu ..çünkü sizi aradığımda yetkili bayan bana eğer d-samrtınız aktif gözükmemiş olsa bu değişikliği herhangi bir ücret almadan yapabilirdik demişlerdi. sözlerinin arkasında durmalarını bekliyorum. çünkü ben bu hizmeti almadım. almadığım halde iptal edip başka bir pakete de geçemiyorum. ve bu konu iki ayı aştı ve gerçekten can sıkıcı bir hal aldı..konu ile ilgili çözümlerinizi bekliyorum.

 • Volkan03 Şubat 2014

  Belirtilen tarihte firma beni aramış fakat sistemlerinde d-smart ı kullandığımı gördüklerini söylemişlerdi. fakat bu konuyu d-smart a yazdım ve oradan arayan yetkili sistemde benim için belirlenmiş olan d-smart ın kullanılmadığını sistemlerinden gördüklerini söylediler. yani ben bahsi geçen bir sene bedava olan d-smart hakkımı yine kullanamamış durumdayım. ve bu durumun super online nın sisteminde benim d-smartı kullandığım şeklinde görünmesi çok garip ve ben bu hizmeti alamadığım halde iptal edemiyorum. iptal için benden 900 TL ceza ödemem isteniyor.

 • Turkcell TV Temsilcisi02 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 30.01.2014 14:23:32 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön