12 Mart 2015

Superonline Yanlış Bilgilendirme Yapıyor

Faturalarımızı düzenli ödediğimize dair telefon açılıp ücretsiz Turkcell TV hediye edeceklerini söylediler. Israrla paketimizdeki fiyatta değişim olacak mı diye sorduğumuzda hiçbir fiyat değişikliğinin olmayacağını kesin bir dille belirttiler. Eve gelen kurucu dahil soruları aynı cevaplarla tekrarladı.

Fakat daha sonra fazla gelen fatura sonucu bunu sormak için aradığımızda telefonda ve kurum sırasında bizzat yanlış bilgiyle paketin satılmış olduğunu anladık. Üstelik iade talep edersek, sözleşmeyi imzaladığımız için de 129 lira ödememiz gerektiği belirtildi. Telefon kayıtlarının incelendiği söylendi. Yanlış bilgi veririz yeter ki sözleşmeyi imzalayın prosedürüyle mi çalışıyorsunuz?

E. 424 Okunma

Cevaplar

  • E.13 Mart 2015

    Şikayetimi anlattım fakat bir çözüme varamadık. Habersiz paket değişimi yapılmış. Eski paketime hiçbir ücret ödemeden dönmek istiyorum. Yalan bilgi ve habersiz işlemle zorla fatura ödemek zorunda değilim.

  • Turkcell TV Temsilcisi12 Mart 2015

    Sizi 12.03.2015 tarihinde 16:41’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilgilerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz? Şikayetinizi 0850 222 0 222 arayabilir veya [email protected] mail adresine e-posta göndererek de iletebilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Turkcell TV Temsilcisi12 Mart 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön