03 Şubat 2014

Superonline Turkcell Tv Ücreti ve İnternet Kesintileri

3 ay önce abone oldum. İnternet bağlandıktan sonra arandım ve Turkcell Tv'yi ücretiz ister misiniz denildi. Kabul ettim. Ancak bugün faturaya baktığımda Turkcell Tv'nin önce ücretlendirilip sonra indirim yapıldığını gördüm. Çağrı merkezini aradım. Abonelik süresince ücretsiz ama aboneliğimi iptal etmek istediğimde her ay için yapılan 9,90 tl indirimin tahsil edileceğini ve Turkcell Tv'nin tek başına iptal edilemeyeceğini söyledi. Aboneliğimi iptal etmek istediğim. Acil işim çıktığı için kapatmak zorunda kaldım.


10 dk sonra tekrar aradığımda başka birisi tam tersini; ücretin tahsil edilmeyeceğini ve Turkcell Tv'nin iptal edilebileceğini söyledi. Üstelik bir önceki görüşmemin kaydedilmediğini söyledi.

Salih 142 Okunma

Cevaplar

  • Salih12 Şubat 2014

    Turkcell TV'nin faturada indirim yapılarak ücretsiz olması taahhütü iptal etmek istediğimde problem olmuyormuş. Böyle bir durumda Turkcell TV ücreti talep edilmeyecekmiş. Soruma yanıt almış oldum.

  • Turkcell TV Temsilcisi08 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Salih07 Şubat 2014

    Telefon edilip çözüm üretme çabası bir yana, otomatik cevap dahi verilmedi. Sevecenliğinizin,ilginizin,müşteri memnuniyetinizin taahhüt alana kadar olduğunu öğrenmiş olduk.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön