20 Nisan 2013
Yorum Yap
#1754792

Superonline Tilgin Modem Cihaza Uyumsuz!

Superonline Tilgin marka modemi aldığım Apple tv ile uyumsuzluk yaşıyor. (Apple tv kablosuz ağı kullanarak iPad, iPhone, i Maç görüntülerini modemi kullanarak lcd tv görüntü aktarımı ve ınternetten film izlenmesini sağlayan bir media cihazı) Apple tv yi kablosuz ağ üzerinden cihazlarımla eşleştiremedim.


Cihazı Superonline fiberin Air Ties marka modeminde gayet iyi çalıştığını Tilgin marka modemin yazılımından kaynaklı bir problem olduğunu ve daha önce cihazın kullandığı portların Tilgin modemde açtırmama rağmen halen kullanamadığımı ve başka bir marka cihazla değiştirmek istediğimi iletmeme rağmen müşteri hizmetleri modemimde arıza olamadan değişim yapamayacaklarını söylediler.

Zafer 162 Okunma

Cevaplar

  • Zafer22 Nisan 2013

    Turkcell Superonline müşteri hizmetleri teknik destek ekibi gelip incelemesini yapmıştır ve modem değişikliğini gerçekleştirmiştir. Oldukça hızlı ve problemsiz bir değiştirme oldu. Keşke bu yolla amacımıza ulaşmasaydık.(!!) Yinede teşekkürler..!

  • Turkcell TV Temsilcisi20 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler