19 Ocak 2015

Superonline Satış Personelleri Olmayan Özellikleri Anlatarak Yanıltıyor!

Kayseri samline Turkcell Superonline bayisi saha satış personeli üye kazandırmak için akşam 18:30 da daireme geldiler. İlgili personel internet ve Turkcell TV hizmetleri ile ilgili bilgiler verdi, ve bu bilgiler doğrultusunda kullanmış olduğum D-Smart'ın bazı kanallarının Turkcell TV de olup olmadığını sordum, elinde kanal listesi bulunmadığını ve listenin güncellendiğini istemiş olduğum Discovery science kanalının kendilerinde olduğunu taahhüt etti.


Kurulum gününde Superonline Genel Merkezi dahil şikayet etmediğim yer kalmadı, kişiler sözlü beyanlarını kabul etmeleri durumunda dahi hiçbir yaptırım yapılmamıştır. 327 TL vazgeçme bedelini de ödemiş bulunmaktayım.

Yavuz 120 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi19 Ocak 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 19.01.2015 14:10:19 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön