16 Eylül 2013 #2012861

Superonline Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgi Verdi!

Superonline fiber abonesiyim. Bir gün cep telefonumdan arayan müşteri hizmetleri yetkilisi beni 6 aylık ücretsiz Turkcell TV abonesi yapmak istediğini söyledi. Ben ısrarla 6 ay bitince benden teyit almadan ücretli aboneliğe geçiş olmamasını söyledim. Telefondaki kişi kesinlikle böyle birşey olmayacağını tekrardan telefonla teyit alındıktan sonra ücretli aboneliğe geçiş yapılacağını söyledi. Fakat bu şekilde olmayıp kendi kafalarına göre ücretli hale getirip 3 aydır 1,90 TL alıyorlar benden.

Abdullah 71 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah19 Eylül 2013

    Şikayet çözülmediği halde bana şikayet çözülmüş muamelesi yapan sikayetvar.com U ayrıca kınıyorum.

  • Turkcell TV Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 15.09.2013 14:24:40 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Abdullah17 Eylül 2013

    Superonline I tebrik ediyorum. Günboyu kopuk olan internet, müşteri hizmetlerini aradığınızda daha konuşmaya başlamadan düzeliyor. Bu hizmeti ( üçkağıt) ülkemize getirdiği için tüm teknik personel ve yöneticilere teşekkür ediyorum. Ufak hesaplara giren firmalar ufalır ve gün gelir TMSF el koyar. Ve zamanında canı yananlar üzülmek yerine sevinir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön