04 Nisan 2013
Yorum Yap
#1724858

Superonline Müşteri Hizmetleri Teknik Destek Vermiyor!

Superonline abonesiyim.Tılgın marka modem bağlandı. pc ile internete bağlanıyorum ancak TV bağlantısı için access point kullanmam gerektiğinde sorun yaşıyorum. Superonline müşteri merkezleri ile 4.4.2013 tarihinde görüştüm. G. isimli arkadaş access sorunun kendilerini ilgilendirmediğini söyledi. (İnternetten yaptığım araştırmalara göre Tılgın marka modemler ile acsess point bağlantısının sorunlu olduğu yazılmakta.


Tılgın modemde WDS özelliği olmadığı için bu sorun yaşanıyormuş) sorunuma çözüm bulunmasını ya bana modeminizle uyumlu bir acsess point önerin yada Tılgın marka modeminizi başka bir modemle değişin diye talep ettim. Ancak M.hizm. arkadaş bu sorun bizi ilgilendirmez demekte.

Ferhat 103 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi05 Nisan 2013

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler