06 Mart 2015

Superonline Hizmet Kalitesi Sıfır, Bilgim Dışında Ek Ücret!

İnternet hizmetini aldığım günden beri, kopmalar yüzünden verimli kullanamadım. Sorunla ilgili defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Sorunum çözülemedi. İptal etmek istedim, ceza ödersiniz dendi. Alamadığım hizmetin parasını ödemekle zorunlu tutuluyorum.


Ayrıca yaklaşık 6 aydır Turkcell TV hizmeti adı altında faturamda fiyat farkı olduğunu fark ettim. Arayıp bu hizmeti benim istemediğimi söyledim. Bana bilgi vermediklerini kabul etmelerine rağmen son gelen faturamda yine TV hizmetinin ücretinin kesildiğini gördüm.


Tekrar bugün arayıp bilgi istediğimde, biz size geri dönüş yapacağız dendi. Artık bu firmanın hiçbir hizmetini kullanmak istemiyorum. Ceza ödemeden iptal etmek istiyorum.

Eren 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi06 Mart 2015

    Konu ile ilgili müşterimiz ile 06.03.2015 17:30 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Turkcell TV Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön