02 Aralık 2015

Superonline Habersiz Turkcell T.C Tanımlama ve Yanlış Bilgi!

54**** müşteri numaralı aboneyim. Numarayla birlikte internet taşıma sağlanacaktı yalnız sadece internet geçişi sağlandı. Paketime benden habersiz Turkcell TV paketi tanımlanmıştır tarafıma hiçbir şekilde sorulmadan. İlk internet geçişini yaparken fiber internet bağlatmak istedim yalnız fiber internet olmadığını söylediler.

Superonline kurumsal ile iletişime geçtim bölgemde fiber internet olduğunu ve geçiş yapabileceğim söylendi. Kurumsala geçiş için Turkcell TV paketinin iptalinin gerçekleşmesi gerekiyor. Bununla ilgili 3 adet şikayet kaydı oluşturdum. Dönüş sağlanmadı. Aboneliğimin Superonline kurumsala ve fiber internet bağlanması için gereğinin yapılmasını istiyorum.

Gökhan 173 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan07 Aralık 2015

    Aradan 5 gün geçmesine rağmen hala problemle ilgili firma tarafından bir aksiyon alınmamıştır ve her geçen sürede almış olduğum hizmet kalitesi düşük ve kullanmadığım paket ücretini ödemeye devam ediyorum. Üyelik iptalini hemen iptal edip kurumsala geçilmesi hakkında gerekli işlemlerin başlatılmasını rica ederim.

  • Turkcell TV Temsilcisi02 Aralık 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön