31 Ekim 2016

Turkcell TV Tv8 İzlemek İstiyorum, İzleyemiyorum.

Şu an Tv8 izlemek istiyorum, kaldı ki bu aleti de bunun için aldım. Bugüne kadar Turkcell TV den Tv8' i izleyebilirken, şu an izleyemiyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum, dakikalarca müzik dinletiyorlar. Cevap veren yok. Tv8 'i keyfi bir şekilde, hiçbir haber vermeden çıkardığınızı netten öğreniyorum. Turkcell TV ben seni çanak anten kullanmamak için aldım. Karasal, ulusal yayında ücretsiz olan Tv8' i izleyemeyeceksem ben sana niye her ay para ödeyeyim.

Taahhüt ile sen beni 24 ay bir yere gitmeyeyim diye kilitledin, çıkmak istersem utanmadan 1,5 - 2 bin TL para istiyorsun. Sen o tv8' i eklemezsen ya gel beş kuruş para istemeden cihazlarını al götür, ya da yoksa ben giderim tüketici hakem heyetine. Şikayet beyanıdır; Turkcell TV; sözleşme imzalandığı gün beyan ettiği hizmeti kalıcı olarak vermemektedir ve kaldırmıştır. Sözleşmeye aykırı hareket etmiştir, ihlal etmiştir.

Caner 128 Okunma

Cevaplar

  • Caner 07 Ocak 2017

    Dedikleri gibi aradılar, yapabildikleri tek şey olan bilgilendirmeyide yaptılar. Bilgilendirme haricinde hiçbir çözüm faaliyeti yok. Üyelik iptal isteğimde yüksek meblaglar ile tüketici ürkütüyorlar. İhtar çekip, Tüketici Hakem Heyeti üzerinden hakettikleri dilden konuşacagım.

  • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.11.2016 14:49’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Turkcell TV Temsilcisi31 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön