01 Kasım 2016

Turkcell TV Tv 8 Yayınının Sonlandırılması Bizi Mağdur Etti...

2015 Temmuz'da 2 yıl taahhüt ile abone olduğum ve abone olurken ulusal kanalların yayını için taahhütte bulunan şirket bugün gelinen noktada aba altından sopa göstererek aboneliğimi iptal ettiremeyeceğimi bana bildiriyor. Söz konusu iki telefon kaydını da kayıt altında tutmam Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde avukatımın da dediği gibi beni haklı çıkaracaktır.

Elimde bulunan ulusal kanalların taahhüt sözünü verdiğiniz telefon konuşma kayıtları bugün itibarı ile beni bir adım öne geçirmiştir. Kullanıcıyı mağdur etme ve çözüm üretememe beceriksizliğiniz yeteri kadar bizi mağdur etti. Bundan sonrası Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerindedir.

Melih 153 Okunma

Cevaplar

  • Melih01 Kasım 2016

    Sonucu olmayan geçiştirici bahaneler ile konuşma yapılmıştır. haklarımı avukatim aracılığı ile mahkemeye intikal ettiğimi belirtmiş bulundum.

  • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.11.2016 12:20’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön