01 Kasım 2016

Turkcell TV Turkcell Superonline'a Geçtiğimiz İçin Bir Değil Bin Kere Pişmanız!

Turkcell Superonline'a geçtiğimiz günden beri sürekli kesinti, bağlanma sorunu, bu sorunlardan kullanamadığımız internete nasıl oluyorsa kota aşımı yaşıyoruz. İptal süresi içerisinde sorunları çözmeye çalıştıkları için iptal süresini kaçırdık. Son numaraları Tv 8'i kanal listesinden çıkarmışlar.

Nasıl bir kurumsallıktır anlamadım. Ben problemime çözüm bulamayacağımızı yaşadığımız süreç içinde anladım. Anlaşmamız bittiği an bir daha adını duymak istemiyorum.

Şengül 727 Okunma

Cevaplar

 • Şengül 02 Kasım 2016

  "Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz" mesajınıza istinaden saat verdim ama arayan yok!. Buradan da usulen cevap verdiğiniz anlaşılıyor. Çözüm bulmaya yönelik değil anı kurtarmaya yönelik hareket etmeniz müşteri memnuniyetinizi düşürüyor. Gelecek için kaygılansanız iyi olur bu gidişler kimse sizden hizmet almayacak. Sadece buradan değil. Fırsatımın olduğu tüm platformlarda sorunlarımızı dile getiriyorum.

 • Şengül 01 Kasım 2016

  Toplantıda olduğum için telefonu açamadım 15:00 gibi ararsanız müsait olacağım.

 • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Turkcell TV Temsilcisi01 Kasım 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön