23 Mart 2016

Turkcell TV Programları Aracılığı İle Müşteri Yanıltmak!

8 Mart akşamı Artı bir TV yarışma programını aramamızın bedeli olarak faturama yansıttığınız 80,00 TL'lik bedelin sizin gibi bir iletişim devine yakışmadığını,16 yıllık müşteriniz olarak tarafınızdan tüketicilerinizin hiç korunmadığını üzülerek anlamış bulunuyorum.

Bu kanal bana 500,00 TL bedel yansıtsa demek ki onu da, kelime oyunları yaparak beni haksız çıkaracağınızı düşünüyorum. Bankaların bile kredi kartı haksızlıkarına karşı müşterilerini koruma politikaları varken siz en azından eğitim seviyesi düşük ama herkesin elinde cep telefonu olan ülkemizde, müşterilerinizin bu numaralarını aramalarını kısıtlayabilir, ya da arama esnasında uyarabilirsiniz bunu yapmadığınız için durumun danışıklı dövüş olduğunu düşünüyor ve bu tuhaf ve yetersiz düşüncenizden dolayı kurumunuzu esefle kınıyorum, piyasada uygun tarifeli operatörler varken Turkcell 'de devam etmem zaten hata.

Sevil 512 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi25 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.03.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sevil23 Mart 2016

    Merhaba, aynı Gece 23:06 da müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ses kayıtlarımız var inceleme yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi bayanda bana kelime oyunları ile açıkça bunun benim sorunum olduğunu ve Turkcell'i ilgilendirmediğini söyledi... Aynı şekilde şikayetimi daha detaylı yaparak firmanızada iletmiş bulunuyorum.

  • Turkcell TV Temsilcisi23 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön