03 Mart 2016

Turkcell TV Paket Üyelik Skandalı.

En kısa biçimde açıklıyorum; 06.12.2015 tarihinde TV paketi üyeliğiniz başlamıştır diye mesaj geldi. Dikkat etmemişim. Ocak ve Şubat 2016 aylarında faturama 10'ar TL yansıtıldı. Sonra bu ne diye şikayet ettim ve şikayet dilekçesi yazdım. 1 hafta boyunca Turkcell ile hararetli telefon görüşmelerinden sonra "üyelik başvurusu için ilk başvuru mesajını 06.12.2015 tarihinde siz atmışsınız ancak biz istisna yapıp her ay faturanıza yansıtılan ücreti iade edeceğiz" dediler. Tamam dedim ve bir hafta sonra 532'yi arayıp son 1 yıla ait tüm arama ve mesaj kayıtlarımı görmek istiyorum dedim. Evime son "364" güne ait tüm kayıtların olduğu 16 adet zarf gönderdiler. Tahmin edin lütfen hangi güne ait kayıtlar yoktu? Tabi ki "06.12.2015". Benim o gün başvuru mesajı attığımı iddia eden Turkcell gönderdiği dokümandan güne ait kayıtları çıkarıyor" Yorum sizin.

Melih 59 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.03.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi03 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön