Turkcell TV Kanallar Yok.

Alper Ö. |

27.06.2016 tarihinde evime fiber Superonline ve Turkcell TV bağlattım bağlantım gerçekleştiğinde kanallarını kontrol ettiğimde birçok kanalın olmadığını fark ettim müşteri temsilcisini aradığımda girip paketimde olduğum bu kanalların ev paketinde olduğunu söyledim yan apartmandaki komşum ocak ayında aynı ücretten bağlantı sağlıyor ve bütün kanallar açık bunu ilettiğimde o zaman o şekildeydi şimdi ise bu kanalar kapalı bir çok kanalın HD si yok (Show Tv / kanal d gibi) normal bir çanak uyduda daha çok kanal var belgesel kanalarının sinema kanallarının hepsi kapalı hiçbir şekilde bir artısı yok aynı ücreti ödeyip te farklı hizmet almak çok adaletsiz yardımcı olmanızı bekliyorum.

Etiketler :

Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  10:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 30.06.2016 10:28’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Alper Ö.
  29 Haziran
  12:40

  5838712 şikayet numara dair ek resimleri gönderiyorum web sitenizde hiçbir şekilde bu kanalların olmadığına dair bir açıklama yok paket içerikşeri hangi kanalın hangi pakette olduğuna dair belgesel kanallarının giriş paketinde olmadığı yazmamaktadır.

 • 29 Haziran
  11:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE