Turkcell TV Kalitesiz Hizmet.

Kaan B. |

Birkaç gün önce yayınlarımda sorun yaşadım,3 gündür bir çare bulamadılar. Geri bildirim yapılmadı. Randevu veriliyor ama haberim yok. Kaydı ben takip ettim. Neden aranmadığım konusunda sitemlerimi dile getirirken “Bu akşam sizi arayacaklar inanıyorum” yanıtını aldım. Üyeliğimi iptal ettirmek istediğimde ise “İptal etmeyin en azından bu akşam geçsin” yanıtını aldım.

Taahhüdüm varmış, eğer çıkarsam 750 TL gibi bir tutar verecekmişim, sen kaliteli hizmet sunmuyorsun, sonra diyorsun ki çikarsan şu kadar ceza ödersin. Durumu telafi edebilmek adına bir şey de sunmuyorsun.

Diğer firmalar en ufak bir yanlışta farklı alternatifler sunuyor. Superonline mi? Aman. Superonline yetkilileri bu yazıyı mutlaka okuyacaktır, sosyal medyayı takip eden birimleri var sonuçta, okurken acaba yüzleri kızaracak mı merak ediyorum ama pek sanmıyorum. .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  14:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.06.2016 14:18’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Haziran
  15:13

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Kaan B.
  23 Haziran
  14:56

  Şikayete konu üyelik için firma benimle iletişime geçsin lütfen